| Osa numero | 1840-30K |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | - |
| Materiaali - ydin | Iron |
| induktanssi | 10µH |
| Toleranssi | ±10% |
| Nykyinen arvostelu | 455mA |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 600 mOhm Max |
| Q @ Freq | 35 @ 7.9MHz |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 42MHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 105°C |
| Taajuus - testi | 7.9MHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Axial |
| Toimittajan laitepaketti | Axial |
| Koko / ulottuvuus | 0.187" Dia x 0.437" L (4.75mm x 11.10mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: CONN D-SUB PLUG 9POS PNL MNT IDC
Varastossa: 0
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: CONN D-SUB PLUG 9POS PNL MNT IDC
Varastossa: 0
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: CONN D-SUB PLUG 9POS PNL MNT IDC
Varastossa: 0
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: CONN D-SUB PLUG 9POS PNL MNT IDC
Varastossa: 0
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: CONN D-SUB RCPT 9POS PNL MNT IDC
Varastossa: 0
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: CONN D-SUB PLUG 9POS PNL MNT IDC
Varastossa: 0
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: CONN D-SUB PLUG 9POS PNL MNT IDC
Varastossa: 0
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: CONN D-SUB PLUG 9POS PNL MNT IDC
Varastossa: 0
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: CONN D-SUB PLUG 9POS PNL MNT IDC
Varastossa: 0