| Osa numero | 1641R-105K |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Molded |
| Materiaali - ydin | Ferrite |
| induktanssi | 1mH |
| Toleranssi | ±10% |
| Nykyinen arvostelu | 70mA |
| Nykyinen - kylläisyys | 40mA |
| suojaus | Shielded |
| DC-vastus (DCR) | 17.5 Ohm Max |
| Q @ Freq | 60 @ 790kHz |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 3.8MHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 105°C |
| Taajuus - testi | 790kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Axial |
| Toimittajan laitepaketti | Axial |
| Koko / ulottuvuus | 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |