| Osa numero | 103-680K |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | - |
| Materiaali - ydin | Phenolic |
| induktanssi | 68nH |
| Toleranssi | ±10% |
| Nykyinen arvostelu | 705mA |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 195 mOhm Max |
| Q @ Freq | 36 @ 50MHz |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 1GHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 50MHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.075" (1.91mm) |
Valmistaja: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: 103-0001-25-1C
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: 103-0001-24-1C
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: 103-0001-23-1C
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: 103-0001-22-1C
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: 103-0001-20-1C
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: 103-0001-17-1C
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: 103-0001-19-1C
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: 103-0001-18-1C
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: 103-0001-14-1C
Varastossa: 0