| Osa numero | 0402-2N2K |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | Ceramic |
| induktanssi | 2.2nH |
| Toleranssi | ±10% |
| Nykyinen arvostelu | 960mA |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 70 mOhm Max |
| Q @ Freq | 19 @ 250MHz |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 6GHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 250MHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.050" L x 0.030" W (1.27mm x 0.76mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.024" (0.60mm) |
Valmistaja: ITT Cannon, LLC
Kuvaus: CONN POTTING CUP SZ 10SL RA
Varastossa: 76