| Osa numero | SA60EE |
|---|---|
| Osan tila | Not For New Designs |
| Lähdön kokoonpano | Half Bridge (2) |
| Sovellukset | - |
| liitäntä | Analog, PWM |
| Kuormatyyppi | - |
| tekniikka | - |
| Rds On (Typ) | - |
| Nykyinen - lähtö / kanava | 10A |
| Nykyinen - huipputeho | - |
| Jännitteensyöttö | 9.5 V ~ 15 V |
| Jännite - Kuormitus | 80V (Max) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| ominaisuudet | - |
| Vianmääritys | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | 12-PowerSIP, Formed Leads |
| Toimittajan laitepaketti | 12-POWER SIP |
Valmistaja: Bud Industries
Kuvaus: RACK ADJUSTABL SHELF-OPEN 17.62"
Varastossa: 26