| Osa numero | SA305EX |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Lähdön kokoonpano | Half Bridge (3) |
| Sovellukset | DC Motors, Solenoids |
| liitäntä | PWM |
| Kuormatyyppi | Inductive |
| tekniikka | Power MOSFET |
| Rds On (Typ) | 600 mOhm LS, 600 mOhm HS |
| Nykyinen - lähtö / kanava | 5A |
| Nykyinen - huipputeho | 10A |
| Jännitteensyöttö | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Jännite - Kuormitus | 9.8 V ~ 60 V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| ominaisuudet | Slew Rate Controlled, Status Flag |
| Vianmääritys | Current Limiting, Over Temperature, Shoot Through, Short Circuit |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | 23-SIP Formed Leads |
| Toimittajan laitepaketti | 23-SIP |
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 2000PF 100V NP0 AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 1800PF 100V NP0 AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 2000PF 100V NP0 AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 1800PF 100V NP0 AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: TVS DIODE 30VWM 53.5VC DO204AC
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: TVS DIODE 30VWM 53.5VC DO204AC
Varastossa: 0