| Osa numero | PB64DPA |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Vahvistintyyppi | General Purpose |
| Piirien määrä | 1 |
| Tulostyyppi | - |
| Slew Rate | 800 V/µs |
| Voiton kaistanleveystuote | - |
| -3db kaistanleveys | 600kHz |
| Nykyinen - tulovirta | 25µA |
| Jännite - Syöttöerotus | 10mV |
| Nykyinen - tarjonta | 20mA |
| Nykyinen - lähtö / kanava | 2A |
| Jännitesyöttö, Single / Dual (±) | ±20 V ~ 75 V |
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | - |
| Pakkaus / kotelo | - |
| Toimittajan laitepaketti | - |