| Osa numero | PB51 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Vahvistintyyppi | Power |
| Piirien määrä | 1 |
| Tulostyyppi | - |
| Slew Rate | 100 V/µs |
| Voiton kaistanleveystuote | - |
| -3db kaistanleveys | 1MHz |
| Nykyinen - tulovirta | - |
| Jännite - Syöttöerotus | 750mV |
| Nykyinen - tarjonta | 14mA |
| Nykyinen - lähtö / kanava | 1.5A |
| Jännitesyöttö, Single / Dual (±) | 30 V ~ 300 V, ±15 V ~ 150 V |
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | 12-SIP |
| Toimittajan laitepaketti | 12-SIP |
Valmistaja: Mallory Sonalert Products Inc.
Kuvaus: AUDIO MAGNETIC XDCR 1.25-2.5V TH
Varastossa: 0
Valmistaja: Mallory Sonalert Products Inc.
Kuvaus: AUDIO MAGNETIC XDCR 2-4V TH
Varastossa: 0
Valmistaja: Mallory Sonalert Products Inc.
Kuvaus: AUDIO MAGNETIC XDCR 4-5V TH
Varastossa: 0
Valmistaja: Mallory Sonalert Products Inc.
Kuvaus: AUDIO MAGNETIC XDCR 1.25-2.5V TH
Varastossa: 0
Valmistaja: Mallory Sonalert Products Inc.
Kuvaus: AUDIO MAGNETIC XDCR 2-5V TH
Varastossa: 0
Valmistaja: Mallory Sonalert Products Inc.
Kuvaus: AUDIO MAGNETIC XDCR 4.5-5.5V TH
Varastossa: 0
Valmistaja: Mallory Sonalert Products Inc.
Kuvaus: AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
Varastossa: 0