| Osa numero | HS11 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Board Level |
| Paketti jäähdytetty | TO-3, PDIP |
| Kiinnitysmenetelmä | Bolt On |
| Muoto | Rectangular, Fins |
| Pituus | 6.000" (152.40mm) |
| Leveys | 8.00" (203.20mm) |
| Halkaisija | - |
| Korkeus alas (korkeus) | 2.000" (50.80mm) |
| Power Dissipation @ Lämpötilan nousu | - |
| Lämpöresistanssi @ Pakotettu ilmavirta | - |
| Lämpöresistanssi @ Natural | 0.68°C/W |
| materiaali | Aluminum |
| Materiaali viimeistely | Black Anodized |