| Osa numero | PT65521L508 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Piiri | SP4T |
| Sijoitusten määrä | 4 |
| Nykyinen arvostelu | 150mA |
| Jännitearvot | 24VDC |
| Toimilaitteen tyyppi | Rotary with Knob |
| Toimilaitteen taso | Raised |
| Yhteysmateriaali | Phosphor Bronze |
| Yhteyden lopettaminen | Gold |
| Korkeus yli hallituksen | 0.394" (10.00mm) |
| Asennustyyppi | Through Hole, Right Angle |
| Lopetustyyli | PC Pin |
| Piki | 0.100" (2.54mm), Full |
| Pestävä | Yes |
| ominaisuudet | Sealed - Flux Protection |