| Osa numero | PI04090 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Piiri | SPST |
| Sijoitusten määrä | 4 |
| Nykyinen arvostelu | 25mA |
| Jännitearvot | 24VDC |
| Toimilaitteen tyyppi | Piano |
| Toimilaitteen taso | Flush, Recessed |
| Yhteysmateriaali | Copper Alloy |
| Yhteyden lopettaminen | Gold |
| Korkeus yli hallituksen | 0.190" (4.83mm) |
| Asennustyyppi | Through Hole, Right Angle |
| Lopetustyyli | PC Pin |
| Piki | 0.100" (2.54mm), Full |
| Pestävä | Yes |
| ominaisuudet | Process Sealed |
Valmistaja: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Kuvaus: HEAT SHRINK FEP 1.6:1 .187" CLR
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Kuvaus: HEAT SHRINK FEP 1.6:1 .125" CLR
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Kuvaus: HEAT SHRINK FEP 1.6:1 .093" CLR
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Kuvaus: HEAT SHRINK FEP 1.6:1 .063" CLR
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Kuvaus: HEAT SHRINK FEP 1.6:1 .040" CLR
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Kuvaus: HEAT SHRINK FEP 1.6:1 .035" CLR
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Kuvaus: HEAT SHRINK FEP 1.6:1 .500" CLR
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Kuvaus: HEAT SHRINK FEP 1.6:1 .420" CLR
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Kuvaus: HEAT SHRINK FEP 1.6:1 .375" CLR
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Kuvaus: HEAT SHRINK FEP 1.6:1 .250" CLR
Varastossa: 0