| Osa numero | P60AS701 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Piiri | BCD |
| Sijoitusten määrä | 10 |
| Nykyinen arvostelu | 150mA |
| Jännitearvot | 24VDC |
| Toimilaitteen tyyppi | Rotary for Tool |
| Toimilaitteen taso | Flush, Recessed |
| Yhteysmateriaali | Stainless Steel |
| Yhteyden lopettaminen | Gold |
| Korkeus yli hallituksen | 0.244" (6.20mm) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Lopetustyyli | Gull Wing |
| Piki | 0.100" (2.54mm), Full |
| Pestävä | No |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: SIDACTOR 2CHP 550V 250A TO220
Varastossa: 0
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: SIDACTOR 2CHP 550V 250A TO220
Varastossa: 0
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: SIDACTOR 2CHP 550V 150A TO220
Varastossa: 0