| Osa numero | E10SW6A |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Voidaan vaihtaa lamput | Multiple Miniature Screw Lamps |
| Koko / ulottuvuus | 0.394" Dia x 0.994" H (10.00mm x 25.25mm) |
| Aallonpituus | - |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) | 6V |
| Base Type | Miniature Screw (E10) |
| Väri | White |
| Millicandela Rating | 2070mcd |
| kokoonpano | Single |
| Sovellukset | - |
Valmistaja: General Cable/Carol Brand
Kuvaus: CABLE 2COND 22AWG GRAY 500'
Varastossa: 0
Valmistaja: General Cable/Carol Brand
Kuvaus: CABLE 2COND 22AWG GRAY 500'
Varastossa: 0
Valmistaja: General Cable/Carol Brand
Kuvaus: CABLE 2COND 22AWG WHITE 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: General Cable/Carol Brand
Kuvaus: CABLE 2COND 22AWG GRAY 1000'
Varastossa: 0