| Osa numero | DA06 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Piiri | SPST |
| Sijoitusten määrä | 6 |
| Nykyinen arvostelu | 50mA |
| Jännitearvot | 24VDC |
| Toimilaitteen tyyppi | Slide (Standard) |
| Toimilaitteen taso | Raised |
| Yhteysmateriaali | Phosphor Bronze |
| Yhteyden lopettaminen | Gold |
| Korkeus yli hallituksen | 0.389" (9.90mm) |
| Asennustyyppi | Through Hole, Right Angle |
| Lopetustyyli | PC Pin |
| Piki | 0.100" (2.54mm), Full |
| Pestävä | No |
| ominaisuudet | Epoxy Sealed Terminals |
Valmistaja: Laird Technologies - Engineered Thermal Solutions
Kuvaus: THERMOELECT ASSY DIRECT AIR 1.8A
Varastossa: 73
Valmistaja: Laird Technologies - Engineered Thermal Solutions
Kuvaus: THERMOELECT ASSY DIRECT AIR 1.6A
Varastossa: 50
Valmistaja: Laird Technologies - Engineered Thermal Solutions
Kuvaus: THERMOELECT ASSY DIRECT AIR 2.7A
Varastossa: 50
Valmistaja: Laird Technologies - Engineered Thermal Solutions
Kuvaus: THERMOELECT ASSY DIRECT AIR 2.4A
Varastossa: 40
Valmistaja: Laird Technologies - Engineered Thermal Solutions
Kuvaus: THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 1.7A
Varastossa: 3
Valmistaja: Laird Technologies - Engineered Thermal Solutions
Kuvaus: THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 2A
Varastossa: 29
Valmistaja: Laird Technologies - Engineered Thermal Solutions
Kuvaus: THERMOELECT ASSY DIRECT AIR 32W
Varastossa: 23
Valmistaja: Laird Technologies - Engineered Thermal Solutions
Kuvaus: THERMOELECT ASSY DIRECT AIR 2.6A
Varastossa: 22
Valmistaja: Laird Technologies - Engineered Thermal Solutions
Kuvaus: THERMOELECT ASSY DIRECT AIR 2.2A
Varastossa: 16
Valmistaja: Laird Technologies - Engineered Thermal Solutions
Kuvaus: THERMOELECT ASSY DIRECT AIR
Varastossa: 0