Koti Tuoteseloste kytkimet Taktiset kytkimet ADTSM62YV
APEM Inc. ADTSM62YV
Osa numero
ADTSM62YV
Valmistaja
APEM Inc.
Kuvaus
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Taktiset kytkimet
APEM Inc.
    0.44772/pcs
  • 77 pcs
Tuoteparametri
Osa numero ADTSM62YV
Osan tila Active
Piiri SPST-NO
Kytkintoiminto Off-Mom
Ota yhteyttä Rating @ Voltage 0.05A @ 12VDC
Toimilaitteen tyyppi Standard
Asennustyyppi Surface Mount
Toimilaitteen korkeus pois piirilevystä, pystysuora 5.00mm
Toimilaitteen pituus, oikea kulma -
Toimilaitteen suunta Top Actuated
Lopetustyyli Gull Wing
ääriviivat 6.20mm x 6.20mm