| Osa numero | IA186ES-PQF100I-R-03 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Ytimen prosessori | - |
| Ydinkoko | 8/16-Bit |
| Nopeus | 40MHz |
| liitettävyys | EBI/EMI, UART/USART |
| oheislaitteet | DMA, PWM, WDT |
| I / O-numero | 32 |
| Ohjelmamuistin koko | - |
| Ohjelmamuistityyppi | ROMless |
| EEPROM-koko | - |
| RAM-koko | - |
| Jännite (Vcc / Vdd) | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Tietomuuntimet | - |
| Oskillaattorin tyyppi | Internal |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Pakkaus / kotelo | 100-BQFP |
| Toimittajan laitepaketti | - |
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MCU 8BIT ROMLESS 100QFP
Varastossa: 85392
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MCU 8BIT ROMLESS 100TQFP
Varastossa: 6360