| Osa numero | HMC752LC4TR-R5 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Taajuus | 24GHz ~ 28GHz |
| P1dB | 13dBm |
| Saada | 25dB |
| Melu Kuva | 2.5dB |
| RF-tyyppi | - |
| Jännitteensyöttö | 3V |
| Nykyinen - tarjonta | 70mA |
| Testitaajuus | 24GHz ~ 28GHz |
| Pakkaus / kotelo | 24-TFCQFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 24-CSMT (4x4) |
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC OPAMP LIMITING 24SMT
Varastossa: 162
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC OPAMP LIMITING 24SMT
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC AMP MMIC GAAS LN 24QFN
Varastossa: 500
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC AMP MMIC GAAS LN 24QFN
Varastossa: 35
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC AMP LNA 25DB 24SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC AMP LNA 25DB 24SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC AMP LNA 25DB 24SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC AMP LNA 25DB 24SMD
Varastossa: 0