| Osa numero | HMC751LC4TR-R5 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Taajuus | 17GHz ~ 27GHz |
| P1dB | 13dBm |
| Saada | 25dB |
| Melu Kuva | 2.2dB |
| RF-tyyppi | VSAT |
| Jännitteensyöttö | 4V |
| Nykyinen - tarjonta | 73mA |
| Testitaajuus | - |
| Pakkaus / kotelo | 24-TFQFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 24-SMT (4x4) |
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC OPAMP LIMITING 24SMT
Varastossa: 162
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC OPAMP LIMITING 24SMT
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC AMP MMIC GAAS LN 24QFN
Varastossa: 500
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC AMP MMIC GAAS LN 24QFN
Varastossa: 35
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC AMP LNA 25DB 24SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC AMP LNA 25DB 24SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC AMP LNA 25DB 24SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC AMP LNA 25DB 24SMD
Varastossa: 0