| Osa numero | HMC606LC5TR-R5 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Taajuus | 2GHz ~ 18GHz |
| P1dB | 15dBm |
| Saada | 13.5dB |
| Melu Kuva | 7dB |
| RF-tyyppi | - |
| Jännitteensyöttö | 5V |
| Nykyinen - tarjonta | 64mA |
| Testitaajuus | - |
| Pakkaus / kotelo | 32-TFCQFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 32-CSMT (5x5) |
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC DETECTOR/CTLR LOG 75DB 24-QFN
Varastossa: 56
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC DETECTOR/CTLR LOG 75DB 24-QFN
Varastossa: 500
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC DETECTOR/CTLR LOG 75DB 24-QFN
Varastossa: 41
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC DETECTOR/CTLR LOG 75DB 24-QFN
Varastossa: 3500
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC DETECTOR/CTLR LOG 70DB 24-QFN
Varastossa: 113
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC DETECTOR/CTLR LOG 75DB 24QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC DETECTOR/CTLR LOG 75DB 24QFN
Varastossa: 0