| Osa numero | HMC451LC3TR-R5 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Taajuus | 5GHz ~ 20GHz |
| P1dB | 19.5dBm |
| Saada | 19dB |
| Melu Kuva | 7dB |
| RF-tyyppi | VSAT |
| Jännitteensyöttö | 5V |
| Nykyinen - tarjonta | 114mA |
| Testitaajuus | 5GHz ~ 20GHz |
| Pakkaus / kotelo | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 16-SMT (3x3) |
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC PWR AMP 3X3QFN
Varastossa: 7900
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC PWR AMP 16QFN
Varastossa: 699
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC AMP HBT 0.5W 16-QSOP
Varastossa: 37
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC AMP HBT 0.5W 16-QSOP
Varastossa: 3500
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC PWR AMP 16QFN
Varastossa: 2500
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC AMP PHEMT 5-20GHZ 16QFN
Varastossa: 0