| Osa numero | HMC1190ALP6NETR |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Taajuus | 0Hz ~ 48GHz |
| P1dB | 22dBm |
| Saada | 12dB |
| Melu Kuva | 8dB |
| RF-tyyppi | VSAT |
| Jännitteensyöttö | 10V |
| Nykyinen - tarjonta | 150mA |
| Testitaajuus | - |
| Pakkaus / kotelo | - |
| Toimittajan laitepaketti | - |
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: GAN DRIVER AMPLLIFIER
Varastossa: 500
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: GAN DRIVER AMPLLIFIER
Varastossa: 3
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: X6 MULT FOR E-BAND PT-PT SAMP PA
Varastossa: 4
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC 40-80GHZ DIE
Varastossa: 26
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC I/Q DOWNCONVERTER 32SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC MIXER 15-36GHZ DIE
Varastossa: 4