| Osa numero | ADR381ARTZ-R2 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Viitetyyppi | Series |
| Tulostyyppi | Fixed |
| Jännite - ulostulo (min / kiinteä) | 2.5V |
| Jännite - ulostulo (maksimi) | - |
| Nykyinen - lähtö | 5mA |
| Toleranssi | ±0.24% |
| Lämpötilan kerroin | 25ppm/°C |
| Melu - 0,1 Hz - 10 Hz | 5µVp-p |
| Melu - 10 Hz - 10 kHz | - |
| Jännite - Syöttö | 2.8 V ~ 18 V |
| Nykyinen - tarjonta | 140µA |
| Nykyinen - katodi | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-23-3 |
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC VREF SERIES 2.048V SOT23-3
Varastossa: 6000
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC VREF SERIES 2.5V SOT23-3
Varastossa: 33000
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC VREF SERIES 2.5V SOT23-3
Varastossa: 2750