Analog Devices Inc. ADP2165ACPZ-1.5-R7
Osa numero
ADP2165ACPZ-1.5-R7
Kuvaus
IC REG BUCK 1.5V 5A SYNC 24LFCSP
Tuoteparametri
Osa numero ADP2165ACPZ-1.5-R7
Lähdöiden määrä 1
Jännite - Tulo (min) 2.7V
Jännite - Syöttö (maksimi) 5.5V
Jännite - ulostulo (min / kiinteä) 1.5V
Jännite - ulostulo (maksimi) -
Nykyinen - lähtö 5A
Taajuus - Kytkentä 250kHz ~ 1.4MHz
Synkroninen tasasuuntaja Yes
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)