| Osa numero | ADP170AUJZ-2.8-R7 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Lähdön kokoonpano | Positive |
| Tulostyyppi | Fixed |
| Sääntelyviranomaisten lukumäärä | 1 |
| Jännite - Syöttö (maksimi) | 3.6V |
| Jännite - ulostulo (min / kiinteä) | 2.8V |
| Jännite - ulostulo (maksimi) | - |
| Jännitepudotus (max) | 0.135V @ 300mA |
| Nykyinen - lähtö | 300mA |
| Nykyinen - tarjonta | 60µA ~ 0.26µA |
| PSRR | 73dB ~ 47dB (1kHz ~ 100kHz) |
| Ohjausominaisuudet | Enable |
| Suojausominaisuudet | Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Toimittajan laitepaketti | TSOT-5 |
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC REG LDO 1.05V 1A 8LFCSP
Varastossa: 16500
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC REG LDO 0.8V 1A 8LFCSP
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC REG LDO 0.85V 1A 8LFCSP
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC REG LDO 0.95V 1A 8LFCSP
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC REG LDO 0.9V 1A 8LFCSP
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC REG LDO 0.75V 1A 8LFCSP
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC REG LDO 1V 1A 8LFCSP
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC REG LDO 1.1V 1A 8LFCSP
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: BOARD EVAL FOR ADP1706 3.3V
Varastossa: 4
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: BOARD EVAL ADP170 1.8V
Varastossa: 10