| Osa numero | AD5233BRUZ50-R7 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kynttilä | Linear |
| kokoonpano | Potentiometer |
| Piirien määrä | 4 |
| Hanojen lukumäärä | 64 |
| Vastus (Ohmit) | 50k |
| liitäntä | SPI |
| Muistityyppi | Non-Volatile |
| Jännitteensyöttö | 2.7 V ~ 5.5 V, ±2.5 V ~ 2.75 V |
| ominaisuudet | Cascade Pin |
| Toleranssi | -40%, +20% |
| Lämpötilan kerroin (Typ) | 600 ppm/°C |
| Vastus - pyyhkijä (ohmia) (tyypillinen) | 15 |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Pakkaus / kotelo | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 24-TSSOP |
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC DGTL POT 100K SPI 16-TSSOP
Varastossa: 90
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC DGTL POT 1024POS 16-TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC POT DGTL 1024POS 16-TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC DGTL POT 1024POS 10K 16TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC DGTL POT 1024POS 16-TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC DGTL POT 1024POS 16-TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC POT DGTL 1024POS 16TSSOP
Varastossa: 0