| Osa numero | AS3610-BDFM |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Battery Chemistry | Multi-Chemistry |
| Solujen lukumäärä | 1 |
| Nykyinen - lataus | - |
| Ohjelmoitavat ominaisuudet | - |
| Vianmääritys | Over Temperature, Over Voltage |
| Latausvirta - Max | 1.25A |
| Akun jännite | 4.7V |
| Jännitesyöttö (maksimi) | 5.5V |
| liitäntä | I²C |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Pakkaus / kotelo | 14-WFDFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 14-MLPD (3x3) |