Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Transistorit - FETit, MOSFETit - RF BLS8G2731LS-400PU
Ampleon USA Inc. BLS8G2731LS-400PU
Osa numero
BLS8G2731LS-400PU
Valmistaja
Ampleon USA Inc.
Kuvaus
RF FET LDMOS 65V 13DB SOT539B
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Transistorit - FETit, MOSFETit - RF
Ampleon
Ampleon
    412.80000/pcs
  • 10 pcs
Tuoteparametri
Osa numero BLS8G2731LS-400PU
Osan tila Active
Transistorityyppi LDMOS (Dual), Common Source
Taajuus 3.1GHz
Saada 13dB
Jännite - testi 32V
Nykyinen arvostelu -
Melu Kuva -
Nykyinen - Testi 200mA
Teho - lähtö 400W
Jännite - Nimellisjännite 65V
Pakkaus / kotelo SOT539B
Toimittajan laitepaketti CDFM4
Liittyvät tuotteet
BLS8G2731LS-400PU
Valmistaja: Ampleon USA Inc.
Kuvaus: RF FET LDMOS 65V 13DB SOT539B
Varastossa: 20
RFQ 412.80000/pcs
BLS8G2731L-400PU
Valmistaja: Ampleon USA Inc.
Kuvaus: RF FET LDMOS 65V 13DB SOT539A