| Osa numero | FNT1 BK005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Wire Loom, Protective Hose |
| Kirjoita attribuutit | Convoluted, Corrugated |
| Halkaisija - Sisällä | 1.041" (26.44mm) |
| Halkaisija - Ulkopuolella | 1.315" (33.40mm) |
| materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Väri | Black |
| Pituus | 100' (30.48m) |
| Seinämän paksuus | - |
| Käyttölämpötila | -18°C ~ 50°C |
| Lämmönkestävyys | - |
| Hiomasuojaus | - |
| Nestemäinen suoja | Fluid Resistant, Oil Resistant |
| Ympäristönsuojelu | Corrosion Resistant |
| ominaisuudet | - |
| Materiaalin syttymisluokitus | - |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOSE 0.622" ID PVC 25' BLACK
Varastossa: 9
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOSE 0.385" ID PVC 100' BLACK
Varastossa: 3
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOSE 0.385" ID PVC 25' BLACK
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOSE 1.041" ID PVC 100' BLACK
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOSE 0.622" ID PVC 100' BLACK
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOSE 1.041" ID PVC 25' BLACK
Varastossa: 0