| Osa numero | FITFBT-1 NC032 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Työkalun tyyppi | Butane Torch, Flameless |
| Lisävarustetyyppi | - |
| Lämpötila-alue | 1400°F (750°C) |
| Jännite | - |
| nykyinen | - |
| Teho - Nimetty | - |
| sisältää | Torch, Nozzle |
| Käytettäväksi / Liittyvien tuotteiden kanssa | - |
| Yhteensopivat työkalut | - |
| ominaisuudet | 20 ml Refillable Fuel Tank |
| Hyväksyntämerkit | - |
| Hyväksytyt maat | - |
| Suutin avautuu | Circular - 0.55" (14.00mm) |
| Ilmavirta | - |
| Väri | Blue |