| Osa numero | F3003/16 SL103 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Tubing, Semi Rigid |
| Kutistussuhde | 2.5 to 1 |
| Pituus | 4.00' (1.22m) |
| Sisähalkaisija - Toimitetaan | 0.187" (4.75mm) |
| Sisähalkaisija - palautunut | 0.060" (1.52mm) |
| Palautettu seinämänpaksuus | 0.043" (1.10mm) |
| materiaali | Polyolefin (PO), Irradiated |
| ominaisuudet | Abrasion Resistant, Chemical Resistant, Fluid Resistant |
| Väri | Slate |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Kutistumislämpötila | 140°C |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HEAT SHRINK TUBE 3/16 BK 25X4'
Varastossa: 140
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HEAT SHRINK TUBE 3/4 BK 5X4'
Varastossa: 12
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HEAT SHRINK TUBE 3/10 BK 25X4'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HEAT SHRINK TUBE 3/16 SLA 25X4'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HEAT SHRINK TUBE 3/4 YLW 4X6"
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HEAT SHRINK TUBE 3/4 BK 4X6"
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HEAT SHRINK TUBE 3/16 SLA 12X6"
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HEAT SHRINK TUBE 3/16 BK 12X6"
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HEAT SHRINK TUBE 3/10 BK 4X6"
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HEAT SHRINK TUBE 3/4 YLW 5X4'
Varastossa: 0