| Osa numero | F2212IN CL072 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Tubing, Flexible |
| Kutistussuhde | 2 to 1 |
| Pituus | 0.500' (152.40mm, 6.00") |
| Sisähalkaisija - Toimitetaan | 2.000" (50.80mm) |
| Sisähalkaisija - palautunut | 1.000" (25.40mm) |
| Palautettu seinämänpaksuus | 0.045" (1.14mm) |
| materiaali | Polyolefin (PO), Irradiated |
| ominaisuudet | Fluid Resistant |
| Väri | Clear |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 135°C |
| Kutistumislämpötila | 90°C |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HEAT SHRINK TUBE 2" BLACK 125'
Varastossa: 8
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HEAT SHRINK TUBE 2" CLEAR 5X4'
Varastossa: 68
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HEAT SHRINK TUBE 2" BLACK 3X6"
Varastossa: 30
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HEAT SHRINK TUBE 2" CLEAR 125'
Varastossa: 3
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HEAT SHRINK TUBE 2" BLACK 4'
Varastossa: 100
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HEAT SHRINK TUBE 2" RED 5X4'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HEAT SHRINK TUBE 2" GRN 5X4'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HEAT SHRINK TUBE 2" BLUE 5X4'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HEAT SHRINK TUBE 2" BK 250X4'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HEAT SHRINK TUBE 2" CLEAR 3X6"
Varastossa: 0