| Osa numero | 85404 BK005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Conductor |
| Johtimien lukumäärä | 4 |
| Wire Gauge | 14 AWG |
| Ohjaaja Strand | 266/38 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.424" (10.77mm) |
| Suojalaji | - |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Takki väri | Black |
| Arvioinnit | UL Style 2587 |
| ominaisuudet | - |
| Jännite | 600V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 90°C |
| Käyttö | - |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.050" (1.27mm) |
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: CONDITIONER SIGNAL DINRAIL MNT
Varastossa: 6
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: CONDITIONER SIGNAL DINRAIL MNT
Varastossa: 10