| Osa numero | 65305 SL005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Conductor |
| Johtimien lukumäärä | 5 |
| Wire Gauge | 2 AWG |
| Ohjaaja Strand | 266/26 |
| Johdinmateriaali | Copper, Bare |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 1.428" (36.27mm) |
| Suojalaji | - |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | UL Style 2587 |
| ominaisuudet | Oil Resistant |
| Jännite | 600V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 90°C |
| Käyttö | - |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.135" (3.43mm) |
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: CONN 1.25MM FEMALE HOUSING 3PIN
Varastossa: 660
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: CONN 1.25MM FEMALE HOUSING 5PIN
Varastossa: 517
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: CONN 1.25MM FEMALE HOUSING 2PIN
Varastossa: 1786
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: CONN 1.25MM FEMALE HOUSING 4PIN
Varastossa: 136
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: FEMALE 1.25MM CRIMP CONTACTS
Varastossa: 4255