| Osa numero | 5878 WH005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Hook-Up |
| Wire Gauge | 16 AWG |
| Ohjaaja Strand | 19/29 |
| Johdinmateriaali | Copper, Silver Coated |
| Takki (eristys) Materiaali | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.089" (2.26mm) |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.016" (0.41mm) |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Jännite | 1000V |
| Käyttölämpötila | -60°C ~ 200°C |
| Takki väri | White |
| Arvioinnit | UL Style 1180 |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 16AWG WHITE 100'
Varastossa: 4
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 16AWG WHITE 1000'
Varastossa: 0