| Osa numero | 5479C SL005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Pair |
| Johtimien lukumäärä | 18 (9 Pair Twisted) |
| Wire Gauge | 24 AWG |
| Ohjaaja Strand | 7/32 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.343" (8.71mm) |
| Suojalaji | Foil |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | UL Style 2464 |
| ominaisuudet | Drain Wire |
| Jännite | 300V |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 80°C |
| Käyttö | - |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.037" (0.95mm) |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: MULTI-PAIR 18COND 24AWG 100'
Varastossa: 4
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: MULTI-PAIR 18COND 24AWG 500'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: MULTI-PAIR 18COND 24AWG 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: MULTI-PAIR 18COND 24AWG 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: MULTI-PAIR 18COND 24AWG 500'
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: CAP FEEDTHRU 1000PF 500V AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: CAP FEEDTHRU 470PF 250V AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: CAP FEEDTHRU 100PF 100V AXIAL
Varastossa: 0