| Osa numero | 5204C SL005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Conductor |
| Johtimien lukumäärä | 19 |
| Wire Gauge | 24 AWG |
| Ohjaaja Strand | 7/32 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.350" (8.89mm) |
| Suojalaji | - |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | ISO 10993 |
| ominaisuudet | Biological Compatibility, Rip Cord |
| Jännite | 300V |
| Käyttölämpötila | -35°C ~ 105°C |
| Käyttö | Communication, Control |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.063" (1.60mm) |
Valmistaja: Leader Tech Inc.
Kuvaus: CONN EMI GASKET SZ 6 BEIGE
Varastossa: 20
Valmistaja: Leader Tech Inc.
Kuvaus: CONN EMI GASKET SZ 6 BEIGE
Varastossa: 20
Valmistaja: Leader Tech Inc.
Kuvaus: CONN EMI GASKET SZ 8 BEIGE
Varastossa: 20
Valmistaja: Leader Tech Inc.
Kuvaus: CONN EMI GASKET SZ 8 BEIGE
Varastossa: 20
Valmistaja: Leader Tech Inc.
Kuvaus: CONN EMI GASKET SZ 8 BEIGE
Varastossa: 20
Valmistaja: Leader Tech Inc.
Kuvaus: CONN EMI GASKET SZ 8 BEIGE
Varastossa: 20
Valmistaja: Leader Tech Inc.
Kuvaus: CONN EMI GASKET SZ 8 BEIGE
Varastossa: 20
Valmistaja: Leader Tech Inc.
Kuvaus: CONN EMI GASKET SZ 8 BEIGE
Varastossa: 19
Valmistaja: Leader Tech Inc.
Kuvaus: CONN EMI GASKET SZ 9, 10 BEIGE
Varastossa: 0