| Osa numero | 470 BK078 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyli | Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) |
| 1. liitin | IEC 320-C14 |
| Toinen liitin | IEC 320-C13 (2) |
| Johtimien lukumäärä | 3 |
| Johdin tyyppi | SJT |
| Wire Gauge | 16 AWG |
| suojaus | Unshielded |
| Pituus | 6.00' (1.83m) |
| Hyväksyntämerkit | CSA, UL |
| Hyväksytyt maat | Canada, United States |
| Väri | Black |
| Jännitearvot | 250V |
| Nykyinen arvostelu | 13A |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 60°C |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Preci-Dip
Kuvaus: HEADER TURRET 2.54MM
Varastossa: 0
Valmistaja: Preci-Dip
Kuvaus: HEADER TURRET 2.54MM
Varastossa: 0