| Osa numero | 45447 BK005 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Kaapelityyppi | Multi-Conductor |
| Johtimien lukumäärä | 7 |
| Wire Gauge | 16 AWG |
| Ohjaaja Strand | 41/30 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Thermoplastic Elastomer (TPE) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.551" (13.99mm) |
| Suojalaji | - |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Takki väri | Black |
| Arvioinnit | ISO 10993 |
| ominaisuudet | Biological Compatibility, Rip Cord |
| Jännite | 600V |
| Käyttölämpötila | -50°C ~ 125°C |
| Käyttö | - |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.065" (1.65mm) |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 5 COND 16AWG BLACK 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 5 COND 16AWG BLACK 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 3 COND 16AWG BLACK 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 3 COND 16AWG BLACK 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 2 COND 16AWG BLACK 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 2 COND 16AWG BLACK 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 12 COND 16AWG BLACK 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 12 COND 16AWG BLACK 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 7 COND 16AWG BLACK 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 7 COND 16AWG BLACK 1000'
Varastossa: 0