| Osa numero | 39X1645 WH005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Hook-Up |
| Wire Gauge | 16 AWG |
| Ohjaaja Strand | 19/29 |
| Johdinmateriaali | Copper, Silver Coated |
| Takki (eristys) Materiaali | Silicone Rubber |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.306" (7.77mm) |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.125" (3.17mm) |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Jännite | 45kV |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 200°C |
| Takki väri | White |
| Arvioinnit | ISO 10993 |
| ominaisuudet | Biological Compatibility |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 16AWG WHITE 100'
Varastossa: 3
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 16AWG WHITE 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 16AWG WHITE 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 16AWG WHITE 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 16AWG WHITE 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 16AWG WHITE 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 16AWG WHITE 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 16AWG WHITE 500'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 16AWG WHITE 500'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 16AWG WHITE 500'
Varastossa: 0