| Osa numero | 2412C SL005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Conductor |
| Johtimien lukumäärä | 2 |
| Wire Gauge | 20 AWG |
| Ohjaaja Strand | 7/28 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.184" (4.67mm) |
| Suojalaji | Foil |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | - |
| ominaisuudet | Drain Wire |
| Jännite | 300V |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 75°C |
| Käyttö | Communication, Control |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.020" (0.51mm) |
Valmistaja: Belden Inc.
Kuvaus: MULTI-PAIR 8COND 23AWG BLU 1000'
Varastossa: 7
Valmistaja: Belden Inc.
Kuvaus: MULTI-PAIR 8COND 23AWG WHT 1000'
Varastossa: 5
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 2COND 20AWG SHLD 100'
Varastossa: 20
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 2COND 20AWG SHLD 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 2COND 20AWG SHLD 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 2COND 20AWG SHLD 500'
Varastossa: 0
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: FUSE CRTRDGE 10A 250VAC NON STD
Varastossa: 68