| Osa numero | 1565 OR005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Hook-Up |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Ohjaaja Strand | Solid |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.072" (1.83mm) |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.016" (0.41mm) |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Jännite | 1000V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 80°C |
| Takki väri | Orange |
| Arvioinnit | - |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP SOLID 18AWG BLUE 100'
Varastossa: 9
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP SOLID 18AWG BLACK 100'
Varastossa: 7
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP SOLID 18AWG BROWN 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP SOLID 18AWG ORANGE 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP SOLID 18AWG GREEN 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP SOLID 18AWG BLUE 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP SOLID 18AWG BLACK 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP SOLID 20AWG BROWN 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP SOLID 18AWG GREEN 100'
Varastossa: 0