| Osa numero | ROM-3310CS-MCA1E |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Ytimen prosessori | TI Sitara Cortex A8 AM3352 |
| Nopeus | 1.0GHz |
| Koresolujen lukumäärä | 1 |
| Teho (wattia) | 2.11W |
| Jäähdytystyyppi | Heat Sink |
| Koko / ulottuvuus | 2.7" x 2.7" (68mm x 68mm) |
| Muotoseikka | RTX 2.0 |
| Laajennuspaikka / bussi | - |
| RAM-kapasiteetti / asennettu | 512MB/0MB |
| Tallennusliitäntä | - |
| Videoulokset | TTL |
| Ethernet | 10/100/1000 Mbps |
| USB | USB 2.0 (2) |
| RS-232 (422, 485) | - |
| Digitaaliset I / O-linjat | 10 |
| Analoginen tulo: lähtö | - |
| Watchdog-ajastin | Yes |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 60°C |
Valmistaja: Advantech Corp
Kuvaus: TI AM3352 1.0GHZ -40 TO +85C
Varastossa: 0