Koti Tuoteseloste Tuulettimet, lämmönhallinta Lämpö - Lämmönesteet ATS-20A-19-C2-R0
Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-20A-19-C2-R0
Osa numero
ATS-20A-19-C2-R0
Kuvaus
HEATSINK 54X54X20MM XCUT T766
Advanced Thermal Solutions Inc
    3.36900/pcs
  • 10 pcs
    3.36900/pcs
Tuoteparametri
Osa numero ATS-20A-19-C2-R0
Muoto Square, Fins
Pituus 2.126" (54.01mm)
Leveys 2.126" (54.00mm)
Halkaisija -
Korkeus alas (korkeus) 0.790" (20.00mm)
Power Dissipation @ Lämpötilan nousu -
Lämpöresistanssi @ Pakotettu ilmavirta 9.77°C/W @ 100 LFM