Koti Tuoteseloste Tuulettimet, lämmönhallinta Lämpö - Lämmönesteet ATS-15F-50-C1-R0
Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-15F-50-C1-R0
Osa numero
ATS-15F-50-C1-R0
Kuvaus
HEATSINK 30X30X15MM L-TAB
Advanced Thermal Solutions Inc
    2.31700/pcs
  • 10 pcs
    2.31700/pcs
Tuoteparametri
Osa numero ATS-15F-50-C1-R0
Muoto Square, Fins
Pituus 1.181" (30.00mm)
Leveys 1.181" (30.00mm)
Halkaisija -
Korkeus alas (korkeus) 0.590" (15.00mm)
Power Dissipation @ Lämpötilan nousu -
Lämpöresistanssi @ Pakotettu ilmavirta 18.99°C/W @ 100 LFM