Koti Tuoteseloste Tuulettimet, lämmönhallinta Lämpö - Lämmönesteet ATS-15D-188-C2-R0
Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-15D-188-C2-R0
Osa numero
ATS-15D-188-C2-R0
Kuvaus
HEATSINK 45X45X15MM R-TAB T766
Advanced Thermal Solutions Inc
    3.23150/pcs
  • 10 pcs
    3.23150/pcs
Tuoteparametri
Osa numero ATS-15D-188-C2-R0
Muoto Square, Fins
Pituus 1.772" (45.00mm)
Leveys 1.772" (45.00mm)
Halkaisija -
Korkeus alas (korkeus) 0.590" (15.00mm)
Power Dissipation @ Lämpötilan nousu -
Lämpöresistanssi @ Pakotettu ilmavirta 6.67°C/W @ 100 LFM