Koti Tuoteseloste Tuulettimet, lämmönhallinta Lämpö - Lämmönesteet ATS-10H-137-C2-R0
Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-10H-137-C2-R0
Osa numero
ATS-10H-137-C2-R0
Kuvaus
HEATSINK 25X25X10MM L-TAB T766
Advanced Thermal Solutions Inc
    2.33050/pcs
  • 10 pcs
    2.33050/pcs
Tuoteparametri
Osa numero ATS-10H-137-C2-R0
Muoto Square, Fins
Pituus 0.984" (25.00mm)
Leveys 0.984" (25.00mm)
Halkaisija -
Korkeus alas (korkeus) 0.394" (10.00mm)
Power Dissipation @ Lämpötilan nousu -
Lämpöresistanssi @ Pakotettu ilmavirta 18.36°C/W @ 100 LFM