Koti Tuoteseloste Tuulettimet, lämmönhallinta Lämpö - Lämmönesteet ATS-10F-85-C1-R0
Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-10F-85-C1-R0
Osa numero
ATS-10F-85-C1-R0
Kuvaus
HEATSINK 35X35X10MM R-TAB
Advanced Thermal Solutions Inc
    2.29850/pcs
  • 10 pcs
    2.29850/pcs
Tuoteparametri
Osa numero ATS-10F-85-C1-R0
Muoto Square, Fins
Pituus 1.378" (35.00mm)
Leveys 1.378" (35.00mm)
Halkaisija -
Korkeus alas (korkeus) 0.394" (10.00mm)
Power Dissipation @ Lämpötilan nousu -
Lämpöresistanssi @ Pakotettu ilmavirta 23.94°C/W @ 100 LFM