Koti Tuoteseloste Tuulettimet, lämmönhallinta Lämpö - Lämmönesteet ATS-10E-97-C3-R0
Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-10E-97-C3-R0
Osa numero
ATS-10E-97-C3-R0
Kuvaus
HEATSINK 45X45X10MM R-TAB T412
Advanced Thermal Solutions Inc
    2.89150/pcs
  • 10 pcs
    2.89150/pcs
Tuoteparametri
Osa numero ATS-10E-97-C3-R0
Muoto Square, Fins
Pituus 1.772" (45.00mm)
Leveys 1.772" (45.00mm)
Halkaisija -
Korkeus alas (korkeus) 0.394" (10.00mm)
Power Dissipation @ Lämpötilan nousu -
Lämpöresistanssi @ Pakotettu ilmavirta 20.39°C/W @ 100 LFM