| Osa numero | ALD2702ASAL |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Vahvistintyyppi | General Purpose |
| Piirien määrä | 2 |
| Tulostyyppi | Push-Pull, Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 2.8 V/µs |
| Voiton kaistanleveystuote | 1.5MHz |
| -3db kaistanleveys | - |
| Nykyinen - tulovirta | 1pA |
| Jännite - Syöttöerotus | 1mV |
| Nykyinen - tarjonta | 2mA |
| Nykyinen - lähtö / kanava | 8mA |
| Jännitesyöttö, Single / Dual (±) | 4 V ~ 10 V, ±2 V ~ 5 V |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 8-SOIC |
Valmistaja: Artesyn Embedded Technologies
Kuvaus: CONVERT DC/DC 2.5V@20A 1/16BRICK
Varastossa: 16
Valmistaja: Artesyn Embedded Technologies
Kuvaus: DC/DC CONVERTER 2.5V 60W
Varastossa: 0
Valmistaja: Artesyn Embedded Technologies
Kuvaus: DC/DC CONVERTER 2.5V 60W
Varastossa: 0
Valmistaja: Artesyn Embedded Technologies
Kuvaus: DC/DC CONVERTER 2.5V 60W
Varastossa: 0
Valmistaja: Artesyn Embedded Technologies
Kuvaus: DC/DC CONVERTER 2.5V 60W
Varastossa: 0
Valmistaja: Artesyn Embedded Technologies
Kuvaus: DC/DC CONVERTER 2.5V 60W
Varastossa: 0
Valmistaja: Advanced Linear Devices Inc.
Kuvaus: MOSFET 4N-CH 10.6V 0.08A 16DIP
Varastossa: 82
Valmistaja: Advanced Linear Devices Inc.
Kuvaus: MOSFET 4N-CH 10.6V 0.08A 16SOIC
Varastossa: 69
Valmistaja: Advanced Linear Devices Inc.
Kuvaus: MOSFET 4N-CH 10.6V 0.08A 16SOIC
Varastossa: 24
Valmistaja: Advanced Linear Devices Inc.
Kuvaus: MOSFET 4N-CH 10.6V 0.08A 16DIP
Varastossa: 0