| Osa numero | P50L-080P-AS-TGF |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Liittimen tyyppi | Plug, Center Strip Contacts |
| Sijoitusten määrä | 80 |
| Piki | 0.050" (1.27mm) |
| Rivien määrä | 2 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| ominaisuudet | Board Guide, Solder Retention |
| Yhteyden lopettaminen | Gold |
| Yhteyden viimeistelypaksuus | 2µin (0.05µm) |
| Mated Stacking Heights | 7mm, 8mm |
| Korkeus yli hallituksen | 0.197" (5.00mm) |